Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2021, 16:53   #729
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
U doktor Shen.
- Któryś awatar kiedyś powiedział: „Wszyscy jesteśmy jeno mrokiem, który nas poprzedzał”. Chodziło o to, że każdy z nas jest kształtowany przez swoją przeszłość, przez doświadczenia nie tylko swoje, ale i rodziców i ich rodziców, aż okazuje się, że nosimy blizny po przodkach urodzonych tysiąc lat przed nami. Nie chcę w to wierzyć – powiedziała z twardością jakiej nigdy u niej nie słyszał – Udało się Panu wydostać spod cienia własnego ojca. Nie jest Pan ani nim, ani jego zaprzeczenien. Korzysta Pan, z tego czego nauczył, ale nie naśladuje go, bowiem znalazł Pan własną drogę. – zamyśliła się przez chwilę – Nie insynuuje, że jest Pan zły na dzieci, co najwyżej na sytuację w której się znalazł. Musi jednak Pan opowiedzieć dzieciom o swej rodzinie. Wydaje mi się też, że rozstanie z żoną, która symbolizuje Pana poprzednie życie i powrót rodziny wywołały w panu podświadomy lęk przed tym, że powróci Pan do dzieciństwa utraciwszy wszystko co zdobył z takim trudem. Proszę jednak pamiętać, że zarówno pan, jak i oni zmienili się i są już innymi ludźmi.

Na plaży.
Kazumi uśmiechnęła się smutno połową ust.
- Mam ponad osiemnaście lat, więc rozumie pan. Miałam zdawać egzaminy. A po tym, co powiedziały gazety, trudno mi uzyskać pomoc. Taki pan generał powiedział mi, że tu są bunkry z czasów Kuviry i tam mieszkam – otarła pot z czoła – Zimno mi… Ona chciała mnie odwiedzić we śnie. Promienieje triumfem. Ale walczę z nią
Kohaku zasłoniła brata, i przybrała postawę bojową.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline