Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2021, 19:03   #626
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Pozwoliłam sobie zaspekulować odnośnie nazwy, bo opis sztuczki fizycznie nie istnieje ([jest napisane tylko: [ocenzurowano]). Z kolei Ty nie jesteś precyzyjny i wylewny. Jeśli nie wiem, jak działa uwodzenie i co oznacza (fabularnie i mechanicznie) status "uwiedziony" to nie wiem jak używać danego narzędzia, nie? Pokażesz mi w podręczniku, gdzie jest to opisane? Bo z tego co wiem, to nie ma. Dlatego o to wszystko pytam. I "na ładne oczy" to mogłeś sam zinterpretować reakcję NPC na nasze bohaterki, w tym miejscu jednak składam konkretną deklarację mechaniczną z użyciem sztuczki wartej 100 PD. Więc efekty powinny być bardziej spektakularne.

I nie sugerowałam, że za test uwodzenia ma ktoś ruszyć za darmo na wyprawę. Sam to sobie dopowiedziałeś. Więc nie wiem skąd pomysł, że mogłabym na to liczyć. Ja napisałam wprost: Rita użyje sztuczki, by uwieść potencjalnego pracownika, aby móc wynegocjować lepsze warunki. Cytat:
Cytat:
Rita użyje swojej sztuczki, by [...] wynegocjować lepsze warunki
Jeśli na przykład zbije o 10% cenę, bo facet-pracownik będzie na nią bardzo leciał, to już jest profit. I o to mi chodzi.
 
Alex Tyler jest offline