Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2021, 21:27   #731
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
U Shen
- „Wszyscy jesteśmy jeno mrokiem, który nas poprzedzał”. To takie, takie... O kurwa, ja właśnie tego próbowałem uniknąć przez całe ojcostwo. -jęknął Daichi. - Moje dzieci na to nie zasłużyły. Powinny być odcięte od jebanej tradycji mojego tatunia i porąbanych przodków. Jasne bywali Zhengowie z których mogę być dumny, ale jasna cholera to przytłacza. Według mnie DLATEGO powinienenm trzymać dzieci od nich z daleka. - załamał ręce. - I tak ludzie się zmieniają... Mi się nawet udało, ale... Większość zmienia się na gorsze. Spotkałem brata i tylko bardziej mnie przeraża niż kiedy był gówniarzem. Już wtedy się zapowiadała, że wyrośnie na kogoś upiornego i dał radę przeskoczyć tę poprzeczkę!
A czego się spodziewać po ojczulku, który opowiedział się po stronie Kuviry? No?! Jakieś domysły?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline