Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2021, 13:52   #732
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Aiko
Oh, dzięki. - Enkh wzięła czekoladki i zaczęła jeść - Wiesz, mój wujek prenumerował takie pismo jak Fakty i Bujdy oraz kupił kilka książek, które po nim odziedziczyłam. Wiesz, tam zauważono frapującą rzecz. Zauważyłaś, że od prawie stu lat historia świata jest w rękach kilku rodzi? Rodzina władcy ognia, rodzina Dzieci Hakody, czyli rody Sokki i Katary, oraz Beifongowie, no i teraz Sato. A w Zaofu to wręcz mamy do czynienia z połączeniem dwóch rodzin. Razem z królową Omashu, Varick Industries i Cabbage Corp te rodziny mają ponad siedemdziesiąt procent światowego majątku! A my zwykli gramy w ich gierki!

U doktor Shen
- Jeśli mam być szczera, to maltretowanie własnych dzieci jest raczej gorsze od poparcia Kuviry. Bolin był jej poplecznikiem, a teraz jest burmistrzem republick city i kandyduje na prezydenta. – odkaszlnęła znacząco – Nie mogę się zgodzić, że ludzie zmieniają się na gorsze. Czy pan się na gorsze? I nie zna pan innych ludzi, którzy zmienili się na lepsze? Mógłby pan też opowiedzieć nieco o spotkaniu ze swym bratem?
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline