Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2021, 22:02   #39
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
Hmmm... za innych się nie wypowiem, ale z Endymionem to zależy...

Endymionowi dałem podstawowe atuty dla walki jeździeckiej, ale dynamika relacji między nim a Agamemnonem (bezskrzydłym gryfem z którym podróżuje) jest nietypowa.
Np w podróży Endymiion jedzie na koniu, a Agamemnon lata gdzieś po perymetrze, bo bydlak ma szybkość 70 ze świecidełkami które mu kupiłem =p
Agamemnon to przyjaciel, nie wierzchowiec, aczkolwiek sytuacjach średnio-groźnych i gorszych taką rolę przyjmie, bo tak są najskuteczniejsi.
Tej, nie siej zamętu... xPP on biega bo ma tylko jedno skrzydełko, biedny, kaleki Gryf, co to on musiał przejść dla fabularki Paladyna...




Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
Takie pyanie mistrzu... jak długo planujemy być w drodze? =]
Jeśli już, to mistrzyni bo fochnę...

No ten... mój pierwszy post sesyjny?

Cytat:
Napisał Buka Zobacz post
Towarzystwo siedziało więc wspólnie przy długim stole, popijając to i owo, i studiując mapę okolic. Najpierw szlakiem przez Rozciągnięty Las, następnie mieścina Hluthvar, a później już same góry. To by były tak ze 3 dni jazdy konnej, a następnie już sama wspinaczka, co by zajęło kolejny dzień lub dwa. Aż tak źle to chyba nie wyglądało...
3 dni z jednego miasta do drugiego. W owych 3 dniach po drodze NI MA NIC. żadnych wsi, siół, zero. Ale jedziecie przez las pełny Elfów, a może i gdzieś tam wyczaruję jakiś zajazd albo coś Jednak nocleg pod chmurką przynajmniej raz gwarantowany...

A potem łażenie po tych górach. Dzień lub dwa.
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline