Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2021, 07:33   #171
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Kochani, uwielbiam sir Doriana, Was i MG od której wiele się nauczyłem. Jednak nienawidzę kastracji (hmmmm, czemu??).

Nie było mnie, więc mnie MG z Gladinem zaenpecowali. Szacun.

Tyle, że to nie Dorian.

Nie chcę się tak bawić. Zgrzyta mi to, a po co robić coś na siłę. Szkoda czasu i zachodu. Pozostawiam w Waszych rękach sir Doriana. Niechaj szarżuje na ogry oddalone o kilka kroków wyciągając kopię (jak to wyciągać i skąd?), niechaj robi wszystko to, czego Wam trzeba. Mnie on jakiś zidiociały się teraz zdaje.

Tak czy siak, nie byłem najlepszym Graczem, więc lepiej dla sesji będzie, gdy Dorian ruszy w dalszą drogę pod Waszym przywództwem. Powodzenia!!

Dziękuję za ciekawą zabawę z której wyciągnąłem dużo dobrego. I MG za wiedzę, z której nie zawaham się skorzystać.

Przepraszam

P
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline