Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2021, 10:59   #178
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Po szarzy zmienił broń na miecz. A winić o jego zachowanie możesz tylko siebie, bo nie dotrzymujesz terminów. Które i tak sztucznie rozciągałam. Pamiętaj, że na sesji nie jesteś sam.
W pełni się z Tobą zgadzam i przepraszam. Przepraszam również za efekt mej wypowiedzi. Alex, świetnie znasz reguły, świat kreujesz głęboko. Po prostu nie spasowało. Bez urazy. Gra u Ciebie jest jak harcerstwo, dla wszystkich, ale nie dla każdego. I tyle.

Chętnie poprowadził bym coś z Tobą wspólnie, zwłaszcza w WFRP. Masz wiedzę, której ja nigdy nie będę miał. Niezależnie zaś od wszystkiego, proszę, nie rezygnuj z prowadzenia tutaj. To dobre forum i sporo na nim świetnych Graczy. Ja do nich, niestety, nie należę. Przepraszam.

Mimo wszystko trzymam za Ciebie kciuki. Za sesję też.

P
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline