Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2021, 11:52   #176
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
archiwumX, wybacz ale ja zawsze daję Graczom tyle swobody, że zwyczajnie nie przywykłem do tego, że się mnie o takie pierdoły pyta. Nawet bowiem, gdyby Gracz wymyślił, że był to artefakt +98713891719 PM, to nadal MG ma nad tym władzę. Z tego też względu takie sprawy zostawiam zwykle w ręku Graczy.

Pamiętaj, że Twoja postać posługuje się, z tego co jest mi wiadome, jedną z możliwych umiejętności klasowych:

1. Wykrycie magii – Delikatne dotykanie np. przedmiotu i koncentracja w celu wyczucia oddziałującej z niego magii: rzut na UM (trwa pełną rundę).

2. Identyfikacja runu – Rozpoznawanie znaków magicznych (runów), odczytywanie czarów zawartych w nich i ew. ich znaczenia: rzut na sumę 1/2 UM i 1/10 MD, zmniejszoną min. o -1% na poziom zakładającego, trwa 1-10 r z odległości ok 1m; identyfikacja kończy się w momencie całkowitego zbadania czarów figury magicznej lub w momencie pierwszej nieudanej próby. Uwaga: Normalnie czar zawarty w danym znaku magicznym działa w momencie odsłonięcia go po uprzednim np. zasłonięciu (nadepnięciu itp.).

To proste umiejętności podstawowe, nie Identyfikacja. I wymagają wielu "sukcesów" w rzutach, by dojść do sedna.

Z tego też względu napisałem, co napisałem celem Twego twórczego rozwinięcia. Po prostu daję TOBIE możliwość pobawienia się tą umiejętnością i przedmiotem. Odkryjesz tam "Runę Przyzwania Mega Hiper Super Ultra Naj Martwiaka"? BRAWO TY!!

Po prost ja nie heksuję, nie prowadzę akcjami, bawię się fabułą którą tworzymy wspólnie. I do takiej zabawy Cię zapraszam.

Ale jeśli ta kolejka miała by być ostatnią w której uczestniczysz, pozostaje mi ewentualnie na taką okoliczność życzyć Ci miłej zabawy gdzie indziej, gdzie MG będzie Ci mówił "Odkryłeś kamień z 18PM". Ja takim MG nie jestem.

P
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline