Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2021, 19:13   #182
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
A ja tak tylko z doskoku bo zastanawia mnie jaka jest róznica między prowadzeniem "tutaj" a "gdzie indziej" - przecież to wszystko od graczy zależy czy pozostaną w sesji czy będa grac czy nie będą ( tzn od MG też zalezy ale mówie teraz o tej konkretnej sytuacji) - masz taką samą szanse natrafienia na graczy którzy ci rozbroją sesje zarówno tu jak i gdzie indziej, po to niejako jest etap rekrutacji, sprawdzenia graczy , ich reputacji, postów jakie pisza itd żeby ocenić i wybrać a że czasem w trakcie coś się nie zgra? Bywa . Osobiście lubie lastin ze względu na przyjemną szatę graficzną. Fajnie mi się tu czyta i pisze i mimo rocznej przerwy w tego rodzaju rpg powróciłem tutaj , inne fora mnie odrzuciły własnie swoją oprawa graficzną. No chyba że czegoś nie wiem że np najlepsi z najlepszych uciekają do forum x bo tam jest miejsce dla elity i wszystkie posty i graczy i mg są wycumkane na ideał. Nie podejrzewam aby tak było no ale cóż nie mam doświadczenia z innymi forami wiec serio pytam

No i PS Bielonem się nie przejmuj , z mojej perspektywy wyglądacie oboje na mistrzów technik samurajskich w dziedzinie RPG o ile twoje posty odza we mnie skojarzenia z Mistrzem Kraba , o tyle posty Bielona to juz Mistrz Skorpiona. / i to chyba zawazyło po prostu na jego odejściu i tyle , co do innych sie nie wypowiadam bo nie znam sytuacji - a i te moje 3 grosze mozna zbyć machnięciem ręki - jesli komukolwiek to na rękę pozdrawiam i drugie

ps 2- naprawdę ładne posty , dopieszczone pod względem treści grafiki a nawet oprawy muzycznej z tego co widze , w porównaniu z nie jedną sesją w której miałem przyjemność lub nie grywać to robi wrażenie pozdrawiam

ps 3 - Bielon ty wiesz że to co wyżej to pisane w dobrej wierze, nie musisz mi zaraz zabijać postaci w swojej sesji czy też jak to mówisz wyautowywać jej samoczynnie ?
 
Eliasz jest offline