Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2021, 20:11   #183
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
No rzecz w tym, że jestem tu dość długo, by poznać sporą część aktywnych graczy. A rotacja jest malutka, więc o świeżej krwi ciężko mówić. Zatem wydaje mi się, że mam całkiem niezły ogląd na to jak sprawy się mają.

Ciężko mówić o segregacji i odrzucaniu, gdy realnie do wyboru miałam 5 osób. A potrzebowałam 4. Z których to szybko zrobiły się 2. A co do reputacji, to zauważyłam, że jest bezwartościowa i jej przydzielaniem rządzą inne kryteria, niż by wypadało (by była miarodajna). Zaś co do oceniania pisania, aktywności, stabilności itd. to jak w moim pierwszym akapicie. Do tej pory już zdążyłam to zrobić, stąd taka moja obecna opinia.

Bielon za mocno wziął do siebie moją reakcję. Bo nie pisałam wyłącznie, ani nawet głównie do niego. W każdym razie jego oficjalny powód odejścia jest dla mnie mocno dyskusyjny. A jak chodziło mu o różnicę stylu, to miał dość czasu by mi to normalnie i uczciwie zakomunikować. W każdym razie sir Dorian był bardzo dobrze odegraną i wymyśloną postacią, więc szkoda było go stracić z sesji.

Cytat:
Napisał Eliasz Zobacz post
ps 2- naprawdę ładne posty , dopieszczone pod względem treści grafiki a nawet oprawy muzycznej z tego co widze , w porównaniu z nie jedną sesją w której miałem przyjemność lub nie grywać to robi wrażenie pozdrawiam
Dziękuję.
 
Alex Tyler jest offline