Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2021, 21:56   #184
Lua Nova
 
Lua Nova's Avatar
 
Reputacja: 1 Lua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputację
Alex moim zdaniem robisz dobrą robotę. Posty są ciekawe, dopracowane, mają troszkę smaczków, jak ciekawe obrazki, muzyka, które ja bardzo lubię. Widać, że wkładałaś w nie dużo pracy i serca. Sam scenariusz jest typowym gotowym scenariuszem z tych oficjalnych do Warhammera, tego konkretnego nie znam, ale grałam w inne. Ja się spodziewałam tego, i lubię taki klimat, siada mi po prostu. Choć podejżewam, że go urozmaiciłaś w dużym stopniu. Jeżeli udało by się nam skończyć kampanię, to potem można porównać

Czasem bywa tak, że oczekiwania graczy rozmijają się z oczekiwaniami MG, zdarza się. Uważam, ze szkoda by było się z tego powodu poddawać. Prowadziłam wiele kampanii, w kórych skład czasem zmieniał się niemal całkowicie w trakcie gry, na plus, bo dochodziły osoby, któym sprawiała radość gra i wpływało to pozytywnie na sesje. Z tej jeszcze też może wyjść coś fajnego.

Jak pisałam wczesniej, jeżeli straciłaś serce do prowadzenia tego i wiesz, że nie będziesz miała przyjemności, to nie ma się co zmuszać. Ja nie będę mieć pretensji. Samej zdażało mi się rezygnować z prowadzenia w podobnych sytuacjach.
 
__________________
Nawet jeśliś czysty jak kryształ i odmawiasz modlitwę przed zaśnięciem, możesz stać sie likantropem, gdy lśni księżyc w pełni...
Lua Nova jest offline