Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2021, 15:51   #178
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Takie tam klaryfikacje

Ponieważ dotychczasowe doświadczenie nie przygotowało mnie jeszcze na taki styl mistrzowania, myślę, że jestem w stanie zrozumieć konsternację @Archiwum (osobiście ją podzielam). Jak taki epizod miałby zostać rozegrany, gdyby gracz chciał wykorzystać mechanikę i KP? Mamy wykonywać dodatkowe rzuty oprócz tych powtarzalnych 5k100, żeby na ich podstawie wykorzystać swoje umiejętności, a następnie kreatywnie zinterpretować wyniki? Czyli dokładniej, jeśli chciałbym Kethrysem sprawdzić te runiczne kamienie po Aleenie, miałbym zadeklarować umiejętność, rzucić sobie samemu kostki, a potem w oparciu o wynik opisać, że albo nic nie wyczułem albo stworzyć samemu sobie opis tego, czym ten kamień jest?

Bo jeśli tak, to przecież nic, tylko z tego korzystać. @Archiwum, czy wyczułeś może podczas identyfikacji niezabezpieczony blokadą amulet z 1000 PM? Bo jeśli nie, to ja Ci podpowiem, że tam jest co najmniej kilka takich amuletów, tylko musisz odpowiednio napisać post

Trochę pośmieszkowałem, ale wolałbym się upewnić, czy dobrze rozumiem ten styl prowadzenia gry.
 
Ketharian jest offline