Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2021, 16:51   #734
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Migmar

- Oj… To słodkie, ale nie żartuj z Zombie-Amona, nadal mam o nim koszmary. A teraz to serio może wyjść, że on gdzieś czeka i chce mojego mózgu! – Wzdrygnęła się i spoważniała – Postaram się udać z tobą, ale wiesz, znam pewną prawniczkę – wyjęła z pomiędzy szat wizytówkę, na której napisano „Lepiej zadzwoń do Sao” z podpisem „Sao Noburu”.
- Niech obejrzy twoją umowę. Kiedyś reprezentowała pewnego przedsiębiorcę, który zaskarżył mnie o odszkodowanie. Wygrała z Kaiem, mężem Jinory, więc jest dobra. Mam u niej zniżkę dla stałego klienta, bo czasem załatwia dla mnie sprawy, gdy nie chcę angażować naszej Rodziny. – i teraz nagle Ikki oklapła.
- No właśnie… Szykuje się narada rodzinna. Przybywa Meelo, Opal z dziećmi, Kai, no i Jinora. „Muszą poważnie przedyskutować podejmowane przez ciebie decyzje w kontekście twoich działań”. Pierwsza córeczka tatusia się znalazła. Będą mi suszyć głowę, a ja nie mogę powiedzieć prawdy. Znaczy się, przybywają po to, aby wesprzeć moralnie tutejszy rząd przeciwko zagrożeniu z północy – ściszyła głos – Ma być też ponoć następczyni tronu Shizuko oraz kuzynka Feng i kuzyni Kibo kolejno z Białego Lotosu i straży władców, ale ciiii
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline