Wątek: Oko Obserwatora
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2007, 22:46   #194
corenick
 
corenick's Avatar
 
Reputacja: 1 corenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetny
Draco sprawial wrazenie, jakby nie czul chlodu Salvadora. Wpatrywal sie z napieciem w oczy lisza. Nie drgnal nawet jednym miesniem. Napiecie roslo a czas bynajmniej nie przynosil rozwiazania....
W pewnym momencie Salvador poczul cos dziwnego. Jakby szarpniecie magii, cos na ksztalt osiagniecia masy krytycznej. Przez krotki ulamek sekundy zobaczyl nie twarz Draco, jaka do tej pory znal; zobaczyl twarz drowa. Twarz istoty tej zlej i znienawidzonej rasy....
Dopiero po latach lisz mial sie dowiedziec jakie to potezne i niebezpieczne runy nosila branzoleta chroniaca tozsamosc i prywatnosc elfa...

- Ja pojde z toba, Salvadorze.- Powiedzial Draco, tym samym przerywajac napiecie.- Zalezy mi na zniszczeniu tego plugawego miasta i uwazam ze twoj pomysl jest jedynym realnym. Aramil! Dolacz do Sariel, pomoz jej jak mozesz, ale jej nie zaszkodz, Larwa, ty natomiast postaraj sie znalezc jakas zbrojownie. Nie forsuj za bardzo... Ercekionie, zadbaj o rapier Sariel. Twoja zbroja nie sluzy skradaniu sie, wiec badz dla nas przystania bezpieczna do ktorej wrocimy.
 
__________________
-----------------------------------------------------
Info dla obslugi: Mam angielska wersje OS wiec nie posiadam polskich czcionek.

Ostatnio edytowane przez corenick : 29-08-2007 o 23:31.
corenick jest offline