Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2007, 22:54   #21
Diriad
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 1 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Gettor Zobacz post
A ja mam pytanie - wszyscy (a przynajmniej większość) pod koniec ich postów piszą coś o nadmiernej i zgubnej pochopności Alemira w wypiciu miksturki. Czy może była już taka sytuacja a ja o niczym nie wiem?
Tak jak powiedziała Odyseja - w pierwszej sesji dziewczyna to zrobiła, po czym wylądowała gdzie indziej niż reszta i trzeba było jej trochę szukać...

Cytat:
Napisał Gettor Zobacz post
A tak w ogóle to czemu wszyscy takie długie posty piszą? Wszedłem sobie dzisiaj i zobaczyłem, że mam zajęcie na resztę wieczoru... W co ja się wpakowałem...
To tak wychodzi... Jak się chce napisać jedno, i drugie, i dodać, i zaznaczyć, i przypomnieć... No i jest :P Ale oczywiście, że później posty się nieco skracają.

Czekamy, czekamy na nowy post... Barrrrdzo ciekaw jestem scenerii (i wszystkiego innego :P)
 
Diriad jest offline