Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2021, 22:04   #1529
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 99 - 1940.VI.06; cz; późne popołudnie; Castelnau

- No to mój post jest :> Co do terminu na tą turę to do północy w pt 06.18. Czyli ponad tydzień na zmajstrowanie posta


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; 0; s.zdrowy; 0 zmęczenie (2 autosuk)

ag Franciszek Adamski 10/10; 0; s.zdrowy; 0 zmęczenie (1 autosuk)



@Wszyscy



- A tak zacznę trochę z innej beczki. Zbliża się 100-na tura sesji. Chyba nie takie częste w sesjach Coś byście chcieli w sesji z okazji tego jubileuszu?


- A bardziej standardowo. To w tej turze minęło ok 30-40 min spokojnej jazdy samochodem. Agenci dojechali do kolejnego miasteczka na kolejną stację. Schemat ten sam czyli trzeba zjechać z autostrady aby wjechać do miasta/stację.

- W mięczydzasie pogoda się popsuła. Ochłodziło się i zaczyna padać deszcz. Do tego zaczął wiać dość silny wiatr.

- Nomen omen jak agenci z profesorem wjechali na stację to jakiś czarny Citroen zatrzymał się przed zjazdem. Odległosć to w linii prostej ok 0,5-1 km. Więc no samochody, budynki, sylwetki widać no ale bez detali.

- Co do paczajstwa na poprzedniej stacji na numery Citroena to wyszło tak:

Noemie: Kostnica 2; 9+1=10-2-1-7 > 7-2=5 suk (śr.suk)
Frank: Kostnica 5; 7=7-2-1=4 > 4-5=-1 suk (remis)


- Czyli fabularnie Noemie zdołała przeczytać całą tablicę a Frank ok połowy. Sądząc po numerach to tablice są z Owernii. Czyli z okolic Clermont.

- Do Tuluzy zostało z ok pół godziny jazdy autostradą. Wedle mapy następny większy zjazd to już właśnie powinien być do Tuluzy.

- No i chciałbym wiedzieć co w tej sytuacji robią agenci


---


- I chyba tyle z mojej strony. Jak coś to pytajcie i piszcie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline