Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2021, 22:10   #1083
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
Tylko że noktowizor mimo wszystko potrzebuje minimalnego światła do działania, a bez elektryczności w środku budynku chyba tego nie będzie. Myślę, że jedyną słuszną drogą ucieczki jest winda Anny. Bez elektryczności nie będzie działała i zostaniemy zmuszeni do użycia schodów. Po prostu wpadniemy na żołnierzy na klatce schodowej xd Choć potencjalną opcją byłoby znalezienie kryjówki i schowanie się w niej (mrok by ku temu pomógł), ale jak nastanie dzień, to możemy mieć pewność, że każdy centymetr sharda zostanie przeczesany, a wtedy nie będziemy mogli korzystać z dyscyplin (będziemy spali)
Jest jeszcze termowizja, myślę że do tego też mają dostęp a to już światła nie potrzebuje. Niby wampiry ciepła nie mają, ale jak będzie im się przesuwać duża plama obniżonej temperatury w kształcie człowieka w polu widzenia to raczej będą wiedzieć żeby strzelać Ale tak, też jestem za ucieczką windą jako plan A.
 
Zaalaos jest offline