Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2021, 16:18   #20
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Ja bym się pisał. Jeśli chodzi o twórcze uwagi to tak grałem w coś podobnego opartego o Grę o Tron zresztą na tym forum.

http://lastinn.info/archiwum-sesji-z...es-of-war.html ([ASOIAF] Fortunes of War)

Co mogę powiedzieć:

1) Da się to poprowadzić w realiach gry o tron na zasadach ASOIAF tak jak była zrobiona tamta sesja. Miałbyś i bardzo klimatyczny świat który wiele osób lubi (w tym ja) no i zasady. Bo póki co nie oparliśmy tego o żadne uniwersum. Mg też nie znał jakoś super reali i nam to nie przeszkadzało. Wystarczy zawęzić miejsce akcji i trochę doczytać o tym konkretnym rejonie.

2) Drużyna w systemie ASOIAF punktami np docie w porozumieniu i naradzie tworzy ród. Co jest i fajne i jednoczące.

3) Mike ma rację jak dasz spiskować graczom w walce o władzę w rodzie to nie będzie "Feudalna telenowela" tylko bardziej spiskowa i krwawa "Gra o Tron" musisz ich solidnie scalić dać zagrożenia z zewnątrz itd... Ewentualnie pogodzić się, że szybko z 6 graczy zostanie ci 2.

4) W zaklinowanej sesji jakoś się dogadaliśmy i obeszło się bez rękoczynów choć i tam ich cień gdzieś majaczył. Mg dał nam jednak pełen luz jeśli chodzi o poczynania postaci... No i jakoś szybko był zszokowany, że na 3 postaci jedna pojechała do Królewskiej Przystani, druga do Reach a trzecia szykowała się do konfliktu zbrojnego na miejscu. To co mnie tam zdziwiło to fakt, że najpierw nie protestował gdy te plany były omawiane fabularnie w sesji a potem wyskoczył z uroczym "Kurde 3 singlowe sesje mi teraz z tego wyjdą?! Nie dam rady dziękuję, kurtyna" Wydawało mi się to wtedy lekko żenujące. Teraz jestem stary i bardziej wyrozumiały
 
Icarius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem