Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2021, 22:06   #1018
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rewik Zobacz post
Jeśli użyje później pierścień to zależy od okoliczności użycia. Póki co Agnis stoi dość blisko całej Leilonowej ferajny, która po tym co zrobił pod dworkiem raczej nie darzy go zaufaniem. Musiałby próbować uciekać czy coś, albo czekac na lepszy moment. No albo wejśc do pierścienia, ale wtedy będzie widać gdzie zniknął.
Dałem posta jeżeli się uda to będzie próbował się schować jeżeli się nie uda to wskoczy w pierścień żeby dokończyć misje jego priorytetem jest dokończenie misji i przekazanie Effretti korony więc musi tam wskoczyć i przywołać ognika wewnątrz komnaty.

Nawet jeżeli ktoś pomyśli żeby roztrzaskać pierścień to powinien zdążyć tyle zrobić

Tak jak pisałem wcześniej nie jestem power gamerem nie potrzebuje żeby wszystko szło po myśli Agnisa jeżeli ma być złapany może być złapany rób jak uważasz żeby zbudować ciekawą historie.

Jutro popoprawiam moje ostatnie 4 czy pięć wpisów dodam przecinki justowania i ten kawałek z gdocka który mam w wordzie schowany
 
Brilchan jest offline