Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2021, 11:17   #1087
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Wybaczcie moją dwudniową nieobecność. Dużo rzeczy mi się ostatnio w życiu dzieje. Już spieszę z wyjaśnieniami:

@ Wisienki

Widzenie w ciemności zapewniaja dyscypliny takie jak: Protean (oczy bestii), Auspex (wyczulone zmysły podbijają szczątkowe światło, ale też bym je podciągnął tutaj), Oblivion (dawna obtenebration). W każdym wypadku jest to zdolność z pierwszej kropki... jednak mechanicznie możemy wziąć na pierwszej kropce coś innego...

Bezpiecznie jest przyjąć, że około 15% wampirów radzi sobie z ciemnością bardzo dobrze. Może mniej bo zarówno Protean jak i Oblivion to bardzo rzadko występujące dyscypliny.

@ekipa na zewnątrz.
Z ciekawości: kto z Was widzi w ciemności?

Mieliście już do czynienia z tymi komandosami. Pamiętacie, że w ciemnościach nie szło im gorzej. Nie mniej świetna opcja do ukrycia i ataku z zaskoczenia. A przekonanie innych wampirów, którzy nie mieli z nimi do czynienia może okazać się dużo łatwiejsze dzięki ciemności.

Co do generatorów zapasowych, to 8art ma rację. W wieżowcach nie można otwierać okien, dlatego całe powietrze pochodzi z klimatyzatorów. Wyłączenie zasilania spowodowałoby, że ludzie się poduszą. Dlatego wkrótce po odcięciu prądu uruchomi się generator awaryjny. Ale daje to kilka minut. Niektóre takie generatory potrzebują nawet 30 minut na odpalenie...

Jest Was sześcioro i jesteście dość dobrym przekrojem społeczeństwa Wampirów. Są tacy którzy walczą i tacy, którzy nie walczą. Tam do góry zostało troje z czworga szeryfów. Krew poleje się z całą pewnością.

Z drugiej strony dochodzi 4:00 nad ranem. Impreza już się kończyła. Została może 1/3 gości którzy byli tam na początku.

EDIT:

Co do tego co napisała Rot:
Spoon jest fizycznie przy Waszym wozie. Potrzebuje około 10-15 minut na powrót do Tonego i Uta. Więc to już myślę w kolejnej turze, bo przez te 10 minut sporo może mieć miejsce na 66 piętrze.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 17-06-2021 o 11:20.
Mi Raaz jest offline