Wątek: Slayers RPG!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2007, 00:45   #107
Koinu
 
Koinu's Avatar
 
Reputacja: 1 Koinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputację
-Oj... z tym chyba nie będzie problemu, ja z miłą chęcią Cię wyręcze w wrzucaniu kamieni do wody, więc, żeby mi się odwdzięczyć będziesz wiosłować zgoda? Więc postanowione!-

Powiedziała Lina, a następnie szybko pobiegła do łodzi i wskoczyła do niej. Trzymając mocno kamienie w ręku, wystawiła dłonie i powiedziała:
- A ja mam takie... Więc... ma ktoś jeszcze np. takie zielone?-

Po chwili zauważyła, że Zel i Gourry się lenią więc na koniec dodała:
-Gourry! Jeśli wrócimy, a nie zobacze ani jednej kaczki... kaczki! A nie pozostałości po niej! Wtedy posmakujesz mojego Fireball'a! A Ty Zel jeśłi nic nie robisz to może chociaż będziesz czyhał z jakimś zaklęciem kiedy będziemymieć kłopoty, a przeciwnik będzie wystarczająco blisko Ciebie... No dobra! Chodźcie dziewczyny!-

Napewno nie pozwole się nikomu obijać, już nawet nie wspominałam o Xellosie i Nadze... ale dobrze, że Naga nie płynie... jeszcze byśmy utoneli od nadmiaru jej...głupoty?
 
Koinu jest offline