Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2021, 21:21   #1019
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Cytat:
Szybko jednak porzucił te radosne myśli ~Pamiętaj jak ostatnio cię potraktowali gdy chciałeś pomóc! Teraz też na pewno cię zaaresztują i spróbują zmusić do wydania skarbu! Nie pomyślą w ogóle że ich uratowałem! Ta żołnierka nie dałaby rady zbiec wystarczająco daleko z koroną~ - Skarcił sam siebie.
Ten fragment tak bardzo przypomina mi Golluma I w sumie trochÄ™ Golluma w Agnisie chyba jest.



Generalnie na tym kończy się to co dla was przygotowałem. Są oczywiście jakieś lokacje poboczne, czy luźne pomysły. Wskazana pewnie jest jedna, dwie kolejki na snucie planów na przyszłość czy epilogi dla swoich postaci. Zostaje mi jeszcze przedstawić wam zagrożenie, jakie nadciąga na Wybrzeże Mieczy, a o którym już nieco słyszeliście świadomie lub nie, bo przemycałem między wierszami.

W każdym razie potem chciałem sobie zrobić przerwę. Dość intensywnie myślę o starcie Icewind Dale: Rime of the Frostmaiden jakoś późnym latem/jesienią.

Tę sesję trudno byłoby mi kontynuować, musiałbym podejść do tematu całkowicie autorsko, a to kosztowałoby mnie dużo czasu. Teoretycznie jest dostępna kontynuacja w internetach, która wiedzie do miasteczka Leilon. (część tego materiału mógł zobaczyć już Agnis - wieża Thalivara), ale za bardzo odszedłem od materiału źródłowego by z tego korzystać.

Dlatego raczej na tym poprzestanę. Jeśli chcecie sobie jeszcze popisać chwilę, pogadać z jakimiś npc'ami (pewnie wskazane jest rozmówienie się Efreetii z Agnisem- ale to po tym jak mi odczyn poszczepienny minie :P) to proszę bardzo - jak mówię przewiduję dwie/trzy luźne kolejeczki. Ale jeśli chcecie zaprzestać w tym momencie to też w porządku, bo i za wiele wam nie jestem w stanie zaoferować kontynuując tę sesję.
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 17-06-2021 o 21:24.
Rewik jest offline