Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2021, 23:47   #1093
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Bardzo ciekawy test.

Cytat:
You are Ventrue!
The Ventrue are not called the Clan of Kings for nothing. Carefully choosing their progeny from mortals familiar with power, wealth, and influence, the Ventrue style themselves the aristocrats of the vampire world. Their members are expected to assume command wherever possible, and they’re willing to endure storms for the sake of leading from the front.
Czy Wy czujecie się jakbym Wami rządził? Może dlatego mi tak podchodzi scenariusz kręcący się wokół najstarszego Ventrue świata.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline