Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2021, 06:54   #1022
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Dzięki wielkie to była naprawdę świetna sesja super mi się w nią grało szkoda że jesteś zmęczony bo miałem nadzieje na znalezienie skarbu smoka ale wiem po sobie jakie prowadzenie jest męczące więc dziękuje za to co dostałem.

Dziękuje również współgraczom naprawdę się świetnie bawiłem mam nadzieje że wam też się ze mną dobrze grało starałem się rozgraniczyć postać i mnie,





Możliwe że od jutra ja będę miał odczyn poszczepienny po drugiej dawce ale na pewno chciałbym odegrać scenkę z Mistrzynią żeby się dowiedzieć czy udało jej się przejąć koronę czy też Myrkul ją wyprzedził i zabije Agnisa w furii.

Co do epilogu Agnis chciałby po prostu dostać obiecany dom umeblować go za swoją część kasy ze sprzedaży truchła smoka może ze skarbu i biegać po okolicy zabijając potwory.

Ale to pewnie zbyt idealistyczne pewnie nikt mu nie pozwoli spokojnie żyć po tym co ujawnił o sobie :P

Chętnie bym jeszcze kiedyś u ciebie lub z tobą zagrał ale za Frostmaiden podziękuje nie lubię ani horrowych klimatów ani mrozu więc to nie dla mnie jakbyś kiedyś miał fazę na waterdeep czy coś innego to z chęcią bym spróbował jeżeli nie Agnisem to może Johnem ?

Jeszcze raz wielkie dzięki doprowadzenie sesji do końca to naprawdę wielki sukces
Tak, raczej spokojne życie w Phandalin nie jest mu pisane. Podobnie wspólna wyprawa po skarb smoka byłaby nieco naciągana fabularnie w tym składzie.

Cytat:
Napisał Obca Zobacz post
Rewik też wielkie dzieki za sesjie świetnie sie bawilam i jak bedziesz cos jeszcze kiedys prowadził to chętnie się zgłoszę.
Co do postow to może ze Stalowym cos jeszcze popiszemy i pomożemy w sprzataniu ale chyba czas na wyruszenie spowrotem na szlak.
Phandalin jest opustoszałe, większość pouciekała do Leilonu i okolic, więc pewnie masz rację. Tutaj nic was nie trzyma.
 
Rewik jest offline