Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2021, 07:52   #1025
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Super dzięki za zaspokojenie mojej ciekawości czego tak właściwie chciała Windrin od Agnisa po tych trzech dniach ? I jaki był jej plan chciała po prostu zarobić ?

To do Agnisa to mało brakowało żeby poszedł jakby faktycznie myślał że Iarno i czerwone płaszcze są z Thay to by zaryzykował ale wygrało tchórzostwo. Co do porównania do Golluma masz trochę racji tyle że w przypadku Agnisa to bardziej wewnętrzny krytyk niż osobowość wieloraka jak u Smigla

Agnis pochodzi jednak z toksycznego środowiska i praktycznie rzecz biorąc był od dziecka groomed jako narzędzie dla sprytnej doświadczonej manipulantki. Próbował wyciągnąć rękę po pomoc a NPC i BG próbowali mu tej pomocy udzielić ale realistycznie rzecz biorąc (wiem uniwersum z magią ale chodzi mi o realizm psychologiczny postaci :P ) nie jest łatwo wydostać się z pod takiej siatki wpływów.

Świat był naprawdę fajny i żywy jeszcze raz należą ci się gratulacje że kontynuowałeś sesje choć pierwotny skład graczy odpadł większość MG by się zwinęła a ty ładnie to rozwinąłeś.

Będę czekał na domknięcie a na razie znikam.
 
Brilchan jest offline