Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2021, 09:27   #106
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Thumbs up

Czołem.

Wygląda na to, że uporałem się z najbardziej palącymi sprawami. Zaliczenia i egzamin zdane, studia na wylocie, przeprowadzka i papierologia odwalone. Jeszcze mam i będę miał sporo na głowie, ale czasu mam dość aby wrócić na forum - i do naszej sesji.

Ale najpierw przykry komunikat: w trakcie tej mojej nieobecności Witch Slap poinformowała mnie, że rezygnuje z sesji. Jej postać zatem enpecuję, a graczce dziękuję za wspólną grę.

Na GMaila wysłałem Wam archiwum z testów mechaniki Alpha Strike, jakie przeprowadziliśmy w tym tygodniu ze Stalowym.

Co do planu działania:

1. Dokańczacie swoje posty/mikro-opowiadania do końca bieżącego miesiąca (czyli do środy 30 czerwca włącznie).

2. Ja startuję nową kolejkę tradycyjnie tłustym postem MG.

3. Na wspólnym GDocu robimy rajd Minutemanów na Vergennes Airport. Spora bitwa, mechanika z Alpha Strike. Możecie zapoznać się z Quick Startem i skrótem mechany w przesłanym Wam archiwum.

4. W międzyczasie, w ramach Waszych normalnych postów, z każdym i każdą z Was robię indywidualną scenę dialogową/rodzajową. Chronologicznie sceny te mają się dziać przed uderzeniem na lotnisko i stanowić część/połowię Waszych postów w tej kolejce.

5. Po zakończeniu scen oraz gdocowej bitwy, zamykamy kolejkę i ja wrzucam nowego wpisora.

W razie pytań - śmiało pisać tu, na HO albo PW.

Byle do przodu.

EDIT:
Pierwszy post po przerwie napisany i w temacie. W międzyczasie będziemy robić na GDocu sceny dialogowe. Stąd też nie ma na razie określonego terminu. Ponadto, Zombianna i Makao z racji spraw w realu są jak na razie na urlopie do odwołania.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 15-07-2021 o 19:09. Powód: Zmiana w punkcie 4.
Micas jest offline