Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2021, 20:19   #36
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Pany... pikuś. Jak coś pomogę, choć serio to bez potrzeby jest. W sumie...

@Luc, dajesz, zróbmy cztery, czy pięć zakładek w WP, a ja zrobię surowe tabelki? Gracze sobie tylko uzupełnią na podstawie dostarczonych danych. Jak myślisz? Przyśpieszy to, a ja już to robiłem, to wiesz.

Cytat:
Wszyscy
Poza tym, rozgrywka testowa jest w toku, ogólnie ogranicza się na tą chwilę do deklaracji i od czasu do czasu krótkich dialogów jeśli są ważne. Mi rybka, jakość ponad treść.

Przyznam, że nadal pracujemy nad pewnymi systemami w systemie by były spójne. Pokrótce, by było proste, ale bogate. Jesteśmy na dobrej drodze.

W obydwóch tych sferach. Czysto grywalnej i mechanicznej, staramy się znaleźć optymalny balans na potrzeby sesji by szło gładko i sprawnie. Wiem, może wydawać się, że idzie powoli, ale mamy swoje życia prywatne i zawodowe, gospodarka się otwiera i te sprawy... No i nie ukrywam, że jest tego trochę.


Dla was największy czynnik, a właściwie cała "najtrudniejsza" ( ) robota to:

1) Zrobić postać (mechanika i fabuła - pikuś)

2) Zrobić fabułę państwa (+uzupełnienie cyferek w tabelkach na podstawie tego co Miszcz wam da na podstawie waszego Państwa co je stworzyliście, bo macie dowolność jakąś na podstawie wytycznych świata)


Pikuś. Serio, trzon roboty jest na samym początku, a potem idzie samo z siebie. Taki jest plan. Zresztą, dajcie nam chwilę, bo beta testy powoli zbliżają się (myślę) ku końcowi. Wiele zależy ile szczegółów wymagających dopracowanie jeszcze wychwycimy. Dlatego proszę was o troszkę cierpliwość, bo nie ukrywam, że zapowiada się miodnie szczególnie z solidną grupą solidnych i kreatywnych graczy.


@Wszyscy, tylko, nie próbować kantować na cyferkach, a wpisywać co Miszcz daje, bo i tak ma u siebie. To co na stronie to do szybkiego podglądu, a każdy kant bardzo szybko wyjdzie, więc bez tego was proszę... to nie ma sensu.

@Ica, ty się nie załamuj, w Pendragonie dałeś radę zrobić postać to dasz radę i tu!
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 18-06-2021 o 22:18.
Dhratlach jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem