Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2021, 13:15   #1105
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tura 26.

Cóż się zadziało:

66 piętro:

Wizja i przekonanie spanikowanych wampirów do ucieczki. Poszło super. Macie teraz drobny problem. Z postu to nie wynika bezpośrednio, ale brak zasilania u Was trwał dokładnie 31 sekund. Choć z powodów fabularnych zakończyłem wątek pod windą Anny w ciemności.

Parter:

Spoonowi dobrze poszły rzuty na skradanie w jedną stronę. Z powrotem nawet nie rzucałem, bo wyłączenie zasilania na ulicy bardzo ułatwiło mu przemieszczanie się. [w zasadzie możemy nawet uznać, że dzięki temu wyprowadzisz Wasze auto z parkingu, chyba, że wolicie nowe]

Podziemia:

No tu było najwięcej rzutów. W kluczowym momencie rzut na Wits+technology miał Was uratować przed otrzymaniem poważnych obrażeń. Utamkeeus miał tam krytyczną porażkę. Otrzymujesz 2 ciężkie obrażenia i do czasu ich wyleczenia karę -2 do wszystkich działań. Fabularnie obrazują to spalone palce prawej dłoni.

Tony też nie zdał testu, ale w jego wypadku to 2 powierzchowne obrażenia i brak dalszych minusów.

Catherina:
coś tam napisałem w gdocu… myślę jeszcze tydzień i rzucimy tymi kostkami.

A przy okazji: dowiedziałem się jak zasilany jest Shard i co to jest CHP.
Termin do końca tygodnia. Niestety nie mam szans pisać w weekendy
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline