Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2021, 20:11   #183
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Ale że co? Świat działa trochę inaczej. Nikt mi za to nie płaci, a mam ciekawsze pomysły na zagospodarowanie wolnego czasu.
Takie stawianie sprawy postrzegam jako nie w porządku.

Clutt, nikt z nas - chyba że o czymś nie wiem - nie namawiał Cię na tę sesję. To Ty zrobiłeś rekrutację (zaproszenie), my się zgłosiliśmy a Ty nas przyjąłeś. Czy jak zapraszasz gości do domu na imprezę a po 15 minutach zmieniasz zdanie, to przepraszasz, czy raczej mówisz, że: "ależeossochoziii, świat działa inaczej, nikt mi za imprezę nie płacił, mam lepsze pomysły na zagospodarowanie wolnego czasu"?

Żeby była jasność, nie chodzi mi o to że porzuciłeś tę sesję (kto z nas nigdy tego nie zrobił, niech pierwszy rzuci kamieniem...) zanim się na dobre rozpoczęła. Jestem to w stanie zrozumieć, zresztą wyjaśniłeś powody. Jedynie zniesmaczony jestem tą Twoją reakcją na zdziwienie Dragudina. Przecież on po prostu stwierdził fakt, że na podstawie opinii o Twoim mistrzowaniu nie spodziewał się porzucenia sesji na jej początku. Czego innego się spodziewałeś? Podziękowań, gratulacji, reputek?

Tak, czy owak, udanych sesji wszystkim!
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline