Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2021, 12:05   #1123
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Brujah są genialni w kreowaniu riotingu. Ale nie przy Awe. Raczej to:

Cytat:
Spark of rage
Amalgam: Presence 3
Combining Potence and Presence, the vampire can incite anger and even frenzy in onlookers, as easily as awe or dread. The user must take care not to rile up an angry mob to turn on them rather than the target or each other.
Cost: One Rouse Check
Dice Pools: Manipulation + Potence
System: When active, the user can add their Potence rating to any attempt to rile or incite a person or a crowd to violence. In addition, the user
can activate this power and roll a contest of Manipulation + Potence vs Composure + Intelligence of another vampire. If they win, the opposing vampire must make a fury frenzy test at Difficulty 3.
Duration: One Scene
Inna sprawa, to że wszystkie potencjalne cele w dziwny sposób rozmyły się widząc radiowozy. Kosz jakiś znajdziesz bez większego problemu.

Co do leczenia... Twoje 3 Rouse Check wyniosły 2, 9 i 2... czyli leczysz się ze wszystkiego. Zyskujesz 2 poziomy głodu.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline