Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2021, 12:04   #56
8art
 
8art's Avatar
 
Reputacja: 1 8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację
Przepraszam za zwloke w pisaniu, ale zaczalem prace w innym teamie i wdrazam sie mocno, bo nie ukrywam, przestawienie sie z IT service operations na IT infrastructure jest dosc nielatwe, ale daje rade. Mam nadzieje, ze wszystko sie wkrotce unormuje i bede pisal znowu regularnie.

OK, pojojowalem, teraz do rzeczy. Dajcie znac jakie macie plany. Bleinert otrzymaw w moim najblizszym poscie telefon od Kosmy, ze zalatwil mu widzenie w areszcie z dwoma podejrzanymi o morderstwo z 14 maja: Kamilem K. i Sebastianem W. Nie wiem czy zamierza to trzymac dla siebie, czy uda sie do areszt sam, czy z reszta koterii.
Ja bym to widzial tak. Wrzcucie jakies ewentualne rozmowy po spotkaniu z siudakiem a ja na koniec dam spotrzezenia Kordiana ze spoilera z postu #130 i telefon. Jesli nie to ja cos sklece za Was i zrobie jeden post.
 
8art jest offline