Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2021, 14:36   #1130
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tura 27

Jest wpis. Najpierw Powiem Wam co zrobiły kości.

Rouse Check Utamkeusa - 5- porażka - głód wzrasta o jeden, ale palce odrastają częściowo. (zostaje 1 obrażenie ciężkie i nadal kara -2 kości do wszystkiego)
Tony - włamanie do auta - zręczność+ złodziejstwo+ specjalizacja wytrychy - 5, 5, 9, 9, 8 - trzy sukcesy - wystarczy.

Spoon - odpalenie bez kluczyka - 8,5,4,3 - 1 sukces - udało się za trzecią próbą, strata około 15 minut.

Tony - przekonanie ciecia przy wejściu do parkingu: trudność 4! - odpalanie Awe i opcja Take half = 4 suckesy, cieć wpuszcza Was na parking.

Qwerty - próba ogarnięcia sytuacji przed windą - charyzma+perswazja (ST=4) - 2, 8, 8,10,4,4 … nie udało się.

Yufus - próba ogarnięcia sytuacji przed windą na swój własny sposób - siła+zastraszanie (ST 2, bo większość wziął na siebie Qwerty) - 10,7,7,7,10 - krytyczny sukces (7 sukcesów + Messy Critical)

Wybieram przy messy critical kompulsje (nowa opcja od czasu grudniowej Erraty)

Rzut K10 o kompulsję:
1 - (wyniki 1-2 to głód). Wszystkie akcje, które nie mają na celu natychmiastowego zaspokojenia głodu Yusuf wykonuje od tego momentu z karą dwóch kości do swojej puli. Kompulsja trwa do czasu zaspokojenia choćby 1 poziomu głodu.

Ponieważ nie mieliście czasu na reakcję jeżeli Zaalaos zechce przyjąć obrażenia na siłę woli, to może przerzucić do 3 kości. Może przerzucić np. Tę ostatnią 10, co przełoży się na 4 sukcesy zamiast 7 ale też brak kompulsji.


Yusuf: zręczność + atletyka - łapanie windy (ST3): 10,7,9 - na styk mimo kary 2 kości.

Spoon ucieka policji - ST=3, rzuty: 8,1,4,1,2 - porażka. Nie krytyczna, bo 1 nie jest na kości głodu. 8 jest na kości głodu, więc nie da się jej przerzucić, ale na wynik pozostałych możesz mieć wpływ.

Sytuacja na ten moment: jesteście razem w kradzionym samochodzie. Macie chwilę na rozmowę. Potem rozliczymy efekt prowadzenia Spoona. Jeżeli nie Rot nie będzie chciała przerzucać, albo po przerzucie nie uda się mimo wszystko, to rozegramy pościg i wtedy mogą przydać się karabiny.

Cath... cóż my to już mamy własną sesję na boku. Wrzuć im tam chociaż pierwszą połowę jak zeznajesz Łowcom gdzie kogo znaleźć.

Zaalaos, Klejnot... dwóch rzeczy kompletnie nie pamiętam. Przepraszam. Mam wrażenie, że to gdzieś zanotowałem, a notatki zniknęły... Gdzie kasetka z dwuręcznym mieczem Cetina? Gdzie Pies Utamkeeusa?

Czas do przyszłego tygodnia. Do poniedziałku. Możecie się dogadać i posta może wrzucić tylko jedna z pięciu osób w aucie. No i Catherina.

Yusuf i Qwerty pewnie będą chcieć wejść w większe interakcje z uciekinierami. Jak coś to śmiało. Wszystko trwało nie więcej niż cztery minuty. Później na dole nieco więcej, bo bez auta przebycie parkingu podziemnego jest czasochłonne.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline