Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2021, 04:57   #1774
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Przepraszam za to, ale muszę opuścić forum. Moje zaufanie do niego oraz tutejszej Obsługi kompletnie zniknęło. Napisałem notkę pod profilem Mag, w której wyszczególniłem w kompletnie kulturalny sposób, jak bardzo jest toksyczną osobą. Ale ta notatka bez żadnego wyraźnego powodu zniknęła. Nie mogę się dłużej tu udzielać i pisać posty, wiedząc, że gloryfikowane są niezwykle toksyczne osoby i nie ma nawet żadnej platformy, żeby opowiedzieć o tym. Przepraszam, że taki jest koniec, ale mój stosunek do forum uległ takiemu kompletnemu zniszczeniu przez tutejszą administrację, że naprawdę nie mogę spędzić tu więcej czasu bez odruchu wymiotnego. Chciałbym jednak zaznaczyć, że to nie jest wina nikogo w tej sesji i że naprawdę dobrze się tu bawiłem. Ale po prostu nie mogę tu zostać. To kwestia honoru. Przepraszam za taki koniec, ale Lastinn chyba na serio jest skazane na wymarcie względem bardziej nowoczesnych form roleplayu. Na pewno ja nie będę tu więcej pisać.
 
Ombrose jest offline