Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2021, 07:54   #1775
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Nie jestem ani trochę zaskoczona. Znana mniej lub bardziej afera "ze mną" wyraźnie pokazała prawdę. Dlatego też nie ma mnie tutaj zbyt wiele (między innymi), bo to wszystko jest, było i pewnie zawsze będzie typowym kolesiostwem. Zawsze. Nawet nie chcę się wdawać w szczegóły, bo potem jestem wyzywana na PW, a osoba, która przeklina, obraża i używa wulgaryzmów, dostaje potem bana na 7 dni. I tak w kółko od kilku lat. Dla przykładu ja za zgłaszanie postów łamiących regulamin dostałam bana na 14 dni. Także Ombre - szkoda, bo grało się fajnie. Ale totalnie rozumiem. Może kiedyś uda ci się to przełknąć i po prostu olewać ciepłym moczem to, co za kulisami i po prostu bawić się z "podludźmi" takimi jak ja A na innych się nie oglądać.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline