Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2021, 08:10   #1777
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Obca Zobacz post
Opiekun działu prosi o nie wywlekanie dawnych affer i nie porozumień w tym dziale. Działowi horror jest smutno że tak wyszło ale to nie czas i miejsce na powroty do przeszłości.

Kto chce niech się pożegna z współgraczami a pod koniec tygodnia tematy zamknę i przeniosę do archiwum.
I tak zaraz zleci się tu moderacja i zacznie cenzurować. Warto robić SSki, tego to forum uczy przy takich akcjach

_______________________

Dzięki wszystkim za gierkę, szczególnie Arturowi, bo jednak najwięcej wspólnego nasze postacie ze sobą miały. Szkoda, że tak wyszło, bo zaczęło się fajnie rozkręcać. Mam nadzieję, że zagramy gdzieś jeszcze na linii gracz-gracz i powstanie jakiś ciekawy duet.
Nie mniej dziękuję też Bardielowi, bo z nim również miałam bezpośrednią styczność.
Reszcie również dziękuję za obecność i ciągnięcie tej sesji do przodu. Oczekiwane było spotkanie nas wszystkim, szkoda, że nie wyszło.


Ombrose, jakbyś jednak przełknął to wszystko i wrócił to daj znać. Myślę, że dla tego co tu się odwala to nie warto, a bardziej warto jest to olać. Jak ktoś ma smutne życie to w sumie nie twoja sprawa, ja tam mam co robić realnie więc już na przykład mało to obchodzi wszystko. Może po tygodniu też ci przejdzie i warto po prostu poczekać
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline