Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2021, 09:55   #66
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Ombrose

Mówiąc szczerze, nie wiem za bardzo jak zacząć ten wpis. Ledwie co wczoraj przeczytałem od deski do deski i to dwukrotnie całą dotychczasową zawartość wątku i uznałem, że sesja na zadatki na scenariusz sezonu, a tu taka niespodzianka. Wydaje mi się, że rozumiem źródło frustracji Mistrza Gry, ale nie byłbym sobą, gdybym nie wyraził swojego rozżalenia biegiem spraw. Czy to aby nie zbyt drastyczne posunięcie? Przecież utrata zaufania do Obsługi nie musi się automatycznie wiązać z utratą zaufania do swojej drużyny, prawda? (i w tej i w innych sesjach). Ombrose, przemyśl to jeszcze proszę na spokojnie, nie wiąż swojej aktywności w tym topiku z konfliktem w innej części LI. Wierzę, że po przeanalizowaniu sprawy na spokojnie dojdziesz do zbliżonych wniosków i zmienisz zdanie choćby na tyle, aby na spokojnie dokończyć swoje scenariusze. Ja jestem w tym konkretnym przypadku jedynie mocno wciągniętym w sesję czytaczem, ale wiem, że Twój przypadek wywołał poruszenie innych użytkowników, przede wszystkim ceniących sobie Twoje zaangażowanie w hobby Mistrzów Gry (więcej nie dodam, niech się ewentualnie sami wypowiedzą w temacie).

Tak więc chciałbym się odwołać po części do Twojego profesjonalizmu, a po części do dobrego serca – jeśli nawet nie widzisz dalszej przyszłości na LI, dokończ proszę na spokojnie rozpoczęte wątki, jeśli to wciąż dla Ciebie wykonalne (bardzo liczę na to, że tak).

Pominę już posępnym milczeniem fakt, że mieliśmy zagrać w niedalekiej przyszłości w nadbałtyckie CoC...
 
Ketharian jest offline