Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2021, 10:37   #293
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni, moje zesłanie w delegację dobiegło końca w zeszłym tygodniu i zacząłem się reaktywować krok po kroku na forum – i tak dotarłem do tego wątku. Na początek szybki przegląd dotychczasowych deklaracji.

Prezbiter Ramirez walczy dowodzi obroną w maszynowni, ale wskutek niezbyt pomyślnych rzutów przeszedł ze stacjonarnej defensywy w odwrót taktyczny. Towarzysząca mu Mistrzyni Chóru skrzętnie unika związania walką z demonami, a jednocześnie dość żarliwie zagrzewa do boju członków ekspedycji, aby ci nie dostrzegli niczego podejrzanego w zachowaniu Ramireza. Jego ekscelencja Hirosius nie zaliczył żadnych rzutów (ich brak zinterpretuję jako krytyczne porażki), tym samym zaś zniknął reszcie oficerów w pewnym momencie z oczu i nie wiecie, co się z nim dzieje.

Pani de Vries zaliczyła swoje rzuty, przez co przygotowała logiczny plan odwrotu oraz sprawiła, że wszyscy będący w zasięgu radia podwładni nawet nie pomyśleli o zakwestionowaniu jej rozkazów. Nawigator przystąpił do natychmiastowej ewakuacji, pierwsza zajęła pozycje w oczekiwaniu na własny transport. Przyjmuję do wiadomości, że po przerzuceniu do strefy lądowania grupy Ramireza będzie ona ubezpieczała jego odwrót.

I teraz pewna ważna kwestia, którą powinniście mieć w pamięci – Amelia wydała wiążący wszystkich rozkaz odwrotu. Ramirez ma zupełnie inny plan, tylko przez czysty przypadek nie jest go w stanie na ten moment zrealizować, bo wskutek testu Strachu zmuszony jest przez pewien czas się wycofywać (a wraz z nim cała jego ekipa). @Mi Raaz, po udanym przerzucie zamierzasz na nowo okopać się na pozycjach?

Tytus nie musi wykonywać żadnych specjalnych rzutów na ten moment, wszystkie jego poczynania mieszczą się w kanonie standardowych akcji.

Jeśli coś pomyliłem, skorygujcie mnie proszę.
 
Ketharian jest offline