Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2021, 11:08   #67
Tildan
Bellis perennis
 
Tildan's Avatar
 
Reputacja: 1 Tildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputację
Szczerze mówiąc, prędzej spodziewałabym się gromu z jasnego nieba, niż takiej wiadomości od naszego MG.
Ale też miałam tu swoje "spięcia" [choć ani w jednej setnej tak poważne, wnosząc z tonu Twojego wpisu], dlatego rozumiem Twoje rozgoryczenie, Ombrose.
Niezmiernie mi przykro, że takie coś Cię spotkało, to naprawdę nie fair.

Lecz równie smutno jest mi z powodu tego, że nasza sesja upadła tak szybko.
Nawet jeśli z jakichś powodów nie zostałaby w pełni rozegrana, to i tak mogła przynieść nam wiele dobrej zabawy i satysfakcji.
Życie widać postanowiło dać nam prostą nauczkę: najgorsze zło, jakie możemy napotkać, zawsze rodzi się w sercu innego człowieka.

Wielkie podziękowania, Ombrose, że wprowadziłeś mnie do sesji i dałeś okazję do spróbowania swoich sił w tak zacnej drużynie.
Pomyślności i powodzenia cokolwiek postanowisz.
 
__________________
Życie to ciągłe czekanie: na dorosłość, na miłość, na autobus, na ulubiony serial, na szczęście, na wakacje, na przyjaciela... aż w końcu na śmierć.
Tildan jest offline