Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2021, 13:48   #1139
8art
 
8art's Avatar
 
Reputacja: 1 8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację
Szkoda Ombrose, że odchodzisz, bo mialeś super postac, fajnie piszesz, odgrywasz malkava i napewno bardzo zabraknie Qwertego w twoim wykonaniu na sesji.

Swoją drogą konflikt z innym userem (czy tam danie negatywnego feedbacku, czy o co tam poszlo) i uwagi do administracji to dość słaby powód żeby odejść i tym samym odebrać innym graczom część zabawy, dając twardy orzech do zgryzienia MiRaazowi, a niektórych graczy zabawy pozbawic (w sesjach, gdzie było sie MG).

Ja rozumiem, że komuś mogło się znudzić granie na forum, kończy to co zaczął, zbiera swoje zabawki i do widzenia. Ja też rozumiem, że może kogoś przycisnąć życie, jakieś poważne problemy, praca, choroby itp itd i odchodzi z forum, spoko.

Może jestem jeszcze starej daty, gdzie nauczeni byliśmy, przepraszam za kolokwialne sformulowanie, "klaść laskę" na pierdoły. Ale tu mam wrażenie troche, (zaznaczam, ze nie znam calosci sprawy), że tak lekko zostaliśmy olani, bo ktoś się nadął jak primadonna. Nie fajnie.


Ale życzę powodzenia w przyszłych projektach i wszystkiego najlepszego.
 

Ostatnio edytowane przez 8art : 29-06-2021 o 14:09.
8art jest offline