Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2021, 15:33   #235
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Ombrose, dziękuję ci za wspólną grę, Corrina była świetna a twoje posty zawsze kapitalne.
Niestety to nie jedynie pożegnanie.
Od jakiegoś czasu gra na LI przestała mi sprawiać przyjemność i nie odczuwam już takiej satysfakcji jak kiedyś, mam po prostu wrażenie, że się wypaliłem i zmęczyłem taką formułą, zgasł we mnie dawny entuzjazm, zwłaszcza że znalazłem efektywniejszy kanał do grania jakim jest discord i tam głównie gram i prowadzę pisane sesje. Jakiś czas temu podjąłem decyzję, że dokończę gry, które zacząłem i powoli będę wycofywał z LI, ale decyzja Ombre trochę przyśpieszyła to co siebie postanowiłem. Sesja ma sprawiać przyjemność wszystkim, a ja nie chcę się do czegoś zmuszać, nie chcę, żeby to się stało przykrym obowiązkiem i drugą pracą. Dlatego bardzo was przepraszam, ale chcę zakończyć „Mothership”, po prostu nie znajdę motywacji ani sił, żeby to kontynuować. Mógłbym spróbować prowadzić na pół gwizdka, a tak nie chcę.
Bawiłem się z wami świetnie, każdy stworzył unikalną, godną zapamiętania postać, oczarowały mnie wasze backgroundy i posty. Tym bardziej jest mi przykro, że tak to się kończy, ale mam nadzieję, że zrozumiecie powody mojej decyzji.
Na LI zostanę jeszcze dokończyć dwie sesje w których gram, więc może w tym czasie nasze drogi się jeszcze przetną.
 
Arthur Fleck jest offline