Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2021, 17:11   #1779
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Wpadam sprawdzić czy już jest odpis, a okazuje się że jest coś innego: zamknięcie. Bywa i tak, choć liczyłem że to właśnie ta sesja przełamie złą passę na LI i będzie moją pierwszą nieprzerwaną w trakcie (albo chociaż taką, gdzie moja postać zginie przed końcem). Niestety tak nie będzie.

Nie będę jednak nawijać o sobie. Decyzję rozumiem i nie zamierzam namawiać do zmiany zdania. Ombrose zaznaczył, że sprawa jest honorowa. A skoro w grę wchodzi honor, to tak musi być. Tak znakomita sesja mogła upaść tylko z powodów prywatnych, a tych na LI nie brakuje. Jestem w stanie bez trudu wyobrazić sobie scenariusz, w którym ktoś ma już dość lokalnej atmosfery i musi się wycofać.

Ombrose dzięki wykreowanej przez Ciebie przygodzie, doskonale bawiłem się przez ostatnie miesiące. Były tygodnie, gdzie faktycznie "żyłem" tą sesją i zastanawiałem się intensywnie co będzie dalej. Wspaniała przygoda i zapewniająca mnóstwo emocji mechanika. Podobał mi się Twój sposób prowadzenia, jak również to jak radziłeś sobie z non-klimatycznymi problemami wszczynanymi przez graczy (w tym mnie). Mimo braku zakończenia, zapamiętam tę sesję jako udaną. Najwyżej koniec napiszę sobie w głowie. Dziękuję za sesję.

Nawet tak świetny MG jak Ombrose nie uciągnie sam sesji, dlatego pragnę też podziękować współgraczom. Świetne grono, masa ciekawych pomysłów i interesujących perspektyw. Lubię grać z ludźmi na poziomie i nie zawiodłem się.
Arthur, Nami - fajnie, że udało nam się zaliczyć jakiś teamplay i wspólnie przetrwać horror. Nasze postaci jako jedyne dotarły do końca w swoim ciele i zdrowe na umyśle, więc możemy podać sobie ręce i pogratulować. I podziękować kościom za łaskawość.
 
Bardiel jest offline