Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2021, 08:14   #244
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Bo ci co powinni nie czują się winni, tylko jak ofiary. Niestety.

I ja tam rozumiem, bo sama miałam problemy. Już w innych komentarzach dostałam uwagę przecież, że wspominam stare dzieje i upraszcza się o nie przytaczanie tego co było zamiecione pod dywan więc wyciągać nie można, bo jeszcze za dużo osób się dowie co się odwala. Norma. Szkoda tylko że tak to wziąłeś do siebie.
Tak i po raz kolejny zwracam uwage że to jest temat sesji gdzie powinny byc poruszane tematy sesji. A nie tematy kto się czuje pokrzywdzony i dlaczego.
Po raz kolejny proszę o nie kierowanie się w stronę eskalacji sytuacji. Są do tego tematy w http://lastinn.info/organizacyjne/ i tam jest o wiele lepsze miejsce do poruszania tego.

Działy do grania służą głównie do grania.
 
__________________
I WILL SWALLOW YOUR SOUL! It matters not how you try to sustain your flashy bodies with the fruit of the trees or the animals of the land. You only serve to hasten the time when I shall break your very mind, enslave your will, and feast upon the entrails of your existence. I will lay ruin upon your livestock and your home!
Obca jest offline