Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2021, 12:12   #1142
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ombrose, cokolwiek bym napisał to będzie to zbyt mało. Dlatego ograniczę się do krótkich stwierdzeń:

Dziękuję Ci za udział w mojej sesji. Kreacja Qwerty'ego jest niesamowicie złożona, a to jak go odgrywałeś było rewelacyjne. Wiele razy nie nadążałem za Tobą i Malkaviańskim postrzeganiem świata. Twoje posty nie tylko bawiły do łez, ale i miejscami skłaniały do refleksji. Masz bardzo dobry warsztat pisarski, który spinał te wszystkie szalone rzeczy do kupy. Będzie mi tego brakować. Tym bardziej, że w Twoim wypadku jest to decyzja o odejściu z Forum, a nie jak w przypadku kanny o odpuszczeniu sesji. Z nią mam jeszcze szansę pograć, z Tobą już raczej szansy nie będzie.

Co do reszty tego co Cię spotkało to jest mi bardzo przykro.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline