Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2021, 11:45   #15
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Czytam i oczom nie wierzę. Czytam, ponieważ po ostatniej totalnej porażce jaką było zamknięcie sesji Warhammera po półtora kolejki, w którego myślałem, że może w końcu po raz pierwszy uda mi się zagrać, przestałem zaglądać na forum będąc całkowicie zrezygnowanym. Ktoś mi podesłał info, że tu takie cuda się dzieją to zajrzałem.
To może ja zaproponuję oddzielną ankietę.
Bieżący wątek Clutterbane to:
- żart
- prowokacja
- kij w mrowisko
- żenada
- nieporozumienie
- dowcip
- bezczelność.
Nie potrzebne zakreślić - możliwość zaznaczenia kilku odpowiedzi.

Wiem, że samemu mi się też zdarzyło nie dokończyć sesji, ale zawsze powtarzałem, że jestem początkującym MG i wygląda na to, że nadal nim jestem, bo nie miałem gdzie i kiedy nabrać doświadczenia. Zresztą wytknięto mi to tez na tym forum.
Jednak to co się tu teraz dzieje to jest już jakiś Muppet Show. Jeszcze do tego zapewnienia, że kampania miała by być długa i epicka, a poprzednia się skończyła po JEDNEJ I PÓŁ kolejce...
Nie to się nie dzieje albo ja już przestaję cokolwiek rozumieć?
Nie wiem po co ten cały wątek, chyba tylko po to żeby wprowadzić jeszcze większy ferment? No bo przecież chyba nie po to żeby strzelić sobie samemu w kolano i jeszcze bardziej się pogrążyć?

Na koniec jeszcze jedno. W zamieszczonej ankiecie brakuje jeszcze dwóch opcji:
- żadnej
- żadnej z Clutterbanem
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline