Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2021, 12:10   #16
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Draugdin Zobacz post
Czytam i oczom nie wierzę. Czytam, ponieważ po ostatniej totalnej porażce jaką było zamknięcie sesji Warhammera po półtora kolejki, w którego myślałem, że może w końcu po raz pierwszy uda mi się zagrać, przestałem zaglądać na forum będąc całkowicie zrezygnowanym. Ktoś mi podesłał info, że tu takie cuda się dzieją to zajrzałem.
To może ja zaproponuję oddzielną ankietę.
Bieżący wątek Clutterbane to:
- żart
- prowokacja
- kij w mrowisko
- żenada
- nieporozumienie
- dowcip
- bezczelność.
Nie potrzebne zakreślić - możliwość zaznaczenia kilku odpowiedzi.

Wiem, że samemu mi się też zdarzyło nie dokończyć sesji, ale zawsze powtarzałem, że jestem początkującym MG i wygląda na to, że nadal nim jestem, bo nie miałem gdzie i kiedy nabrać doświadczenia. Zresztą wytknięto mi to tez na tym forum.
Jednak to co się tu teraz dzieje to jest już jakiś Muppet Show. Jeszcze do tego zapewnienia, że kampania miała by być długa i epicka, a poprzednia się skończyła po JEDNEJ I PÓŁ kolejce...
Nie to się nie dzieje albo ja już przestaję cokolwiek rozumieć?
Nie wiem po co ten cały wątek, chyba tylko po to żeby wprowadzić jeszcze większy ferment? No bo przecież chyba nie po to żeby strzelić sobie samemu w kolano i jeszcze bardziej się pogrążyć?

Na koniec jeszcze jedno. W zamieszczonej ankiecie brakuje jeszcze dwóch opcji:
- żadnej
- żadnej z Clutterbanem
W skrócie, to też nad tym się zastanawiam. Jednak chcę dać Clutterbane szansę, wiesz. Nie dlatego, bo jest dobrym mistrzem, czy człowiekiem, ale dlatego bo mam takie przekonania.

Zatem Clutterbane, proszę odpowiedz na moje pytanie.

Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
Muszę się upewnić. Powiedz mi, jak to jest, bo nie rozumiem? Tydzień temu zamknąłeś sesję [WFRP IV] Na straży porządku i inne opowieści... a teraz proponujesz jej reaktywację?
Bo jest dla mnie ta sytuacja niezrozumiała. To wygląda tak jakbyś...

a) Nie miał całkowicie pomysłu i celu, więc robisz zbiórczą rekrutę na wszystko co porzuciłeś...
...albo b) ...po prostu masz gdzieś swoich graczy z [WFRP IV] Na straży porządku i inne opowieści. W końcu minęło strasznie mało czasu i jestem niemal pewny, że zdecydowana większość by wróciła do sesji z radością.

Oczywiście, jest jeszcze opcja a) i b) jednocześnie. Co w połączeniu z Twoim cytatem profilowym...

Cytat:
"Mądry pisze dla zabawy, głupi czyta, bo ciekawy." - A. Czechow
...może sprawiać wrażenie, że nie dość, że nie zależy ci na graczach, to do tego uznajesz ich za głupich czytających Twoje posty, a siebie za mądrego bo w końcu sam piszesz... Jasne jest, że nie uznasz siebie za głupiego, więc nie czytasz postów swoich graczy, czyli w skrócie jak ustaliliśmy wyżej masz ich gdzieś.

Tą tezę potwierdza nieustanne rzucanie sesji na rzecz sesji "live/live-przez-komunikator" z bardzo dobrą i znaną ekipią, oraz co rusz poruszane uzasadnienie rzucania sesji, że nie kręci cię, nie podoba się, bądź nudzi i że wolisz sesje "live".

Tak więc potwierdzenie wiarygodności jako mistrza tym cytatem i biorąc pod uwagę całokształt... proszę, wytłumacz mi bo zdaje się, że nie rozumiem, a bardzo chciałbym się mylić.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline