Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2021, 12:58   #18
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Clutterbane jest podobny do Bielona pod względem porzucania sesji i częstotliwości ich kończenia. Przy czym Bielon mówił o tym otwarcie i obracał to w żart. W zasadzie biła z nich informacja: robisz to na własne ryzyko. To bardziej heheszek niż sesja.

Clutterbane natomiast zawsze roztacza epickie i poetyckie wizje długich sesji czy wręcz kampanii. Po czym porzuca je bez słowa lub z tekstami znudziło mi się nara.

Uczestnicy tej sondy niech biorą na to mocną poprawkę. Nie liczcie, że potraktuje was poważnie jak partnerów do wspólnej zabawy. Bardziej jak zabawki które porzuci gdy mu się znudzi.

Warto wspomnieć, że Clutterbane nie tak dawno porzucił też forum. Twierdząc, że nie ma tu ludzi na poziomie do grania w Rpg ( i to jest łagodna forma tego co pisał) i jego noga więcej tu nie postanie. By łatwiej mu było wytrwać skasował nawet konto po czym.... w niedługim czasie prosił administracje o przywrócenie konta.

Podsumowując potencjalny prowadzący jest bardzo chwiejny w swoich poczynaniach i popada ze skrajności w skrajność. Nie liczcie zatem na udaną wspólną zabawę. Co w połączeniu z cytatem z jego bio powinno dawać potencjalnym graczom pewien obraz.

Sonda pewnie szybko zniknie. Clutterbane lubi być postrzegany jako poważny MG. Jest bardzo zaangażowany w sesje gdy je prowadzi. (co trzeba mu oddać) tylko bardzo szybko się spala i jest zmienny jak chorągiewka. Więc nie liczcie, że to wypali...

P.S Wahałem się czy się odezwać bo nie raz broniłem Clutterbana trzeba jednak na jakiś etapie powiedzieć stop i dać potencjalnym graczom pełniejszy obraz sytuacji. Nie każdy na tym forum jest od lat.
 

Ostatnio edytowane przez Icarius : 01-07-2021 o 13:03.
Icarius jest offline