Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2021, 16:41   #425
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@MTM

- Wybacz dopiero dziś mam nieco więcej czasu aby coś napisać więcej niż jedno zdanie na krzyż.

- No cóż, muszę przyznać, że masz sporo racji. I jest dobry moment aby zakończyć przygodę jakimś happy endem ze znalezieniem przedwojennej bazy i latadełka Nie ma co tego dalej ciągnąć na siłę.

- Myślę, że świetnie poradziłeś sobie w tej sesji. Zwłaszcza, że jak się okazało przez większość czasu to wyszła nam solówka. Zadania wydaje mi się były dość różnorodne i trzeba było wykazać się różnymi umiejętnościami. No i kierować baża co pierwotnie było pomyślane na kilka osób. Pod tym względem na tak długą sesję to poradziłeś sobie pierwszorzędnie.

- Tak więc ja na dniach postaram się napisać swój post. I pewnie ostatni w tej sesji. Więc jak masz jakieś pomysły czy życzenia co byś chciał aby było w tym ostatnim poście to daj znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline