Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2021, 20:10   #647
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Oki, to jeszcze zapyta ją, czy nie wie o kimś, kto handluje sprzętem do nurkowania. Według mojej postaci powinny pozostać jakieś zapasy po wojnie w wielomilionowej nadmorskiej metropolii. Nie wiem, do którego momentu ustalisz czas trwania akcji w tej kolejce, ale jakby się udało pociągnąć jeszcze po rozmowie z Lori, to Rita spróbowałaby (we wskazanym przez blondynkę miejscu, albo po prostu na własną rękę) znaleźć coś takiego. Jest to bardzo wygodne w użyciu.
- Poda ze trzy adresy gdzie ktoś może mieć coś takiego na sprzedaż. Odnalezienie ich i dotarcie tam zajmie z drugą połowę dnia.

- No to coś do nurkowania tam będzie na 1-5 na k20.

- Rzut:

Roll(3d20)+0:
4,12,11,+0

(Niestety kostnica coś się zbiesiła więc bez linku do rzutu)

- W każdym razie w jednym będzie sprzęt do nurkowania. Maska, butla, płetwy itd. Całość wygląda znośnie i jest dostepne ze 80 g. To na tych poszukiwaniach Ricie by zeszło do zmierzchu.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline