Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2021, 02:18   #481
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 24 - 2525.XII.14 fst; południe

- Ok, to mój post jest :> Co do terminu to do północy pt 07.09. Więc jest cały roboczy tydzień na wrzucenie posta.


BG:

Deszatie - Carsten Eisen (R 3) - 12/12 s.zdrowy (0);
Lord Melkor - Bernard de Trouville (R 5) - 13/13 s.zdrowy (0);
Efcia - bar. Iolanda de Azura (R 6) - 12/12 s.zdrowy (0);
Marrrt - Cesar Arrarte (R 4) - 8/12 s.ranny (-10);

Obca - Thomas Mouse (Priora van Dyke) (R 2) - 14/14 s.zdrowy; (T 03)
Pieczar - Gerchart Uber (R 5) - 13/13 s.zdrowy; (T 04)
Dratlacht - Friederich Zimmer (R 2) - martwy; (T 06)
Asmodian - Ekthelion Aesdranil (R 4) - 10/10 s.zdrowy (0); (T 19)
Icarius - Amris Emberfell (R 6) - 10/10 s.zdrowy (0); (T 19)


PD




- Carsten 10 PD za szybki post

- Carsten 10 PD za integrację kolegami przy śniadaniu

- Cesar 10 PD za zainteresowanie wyrocznią Lalande i próbę kontaktu

- Cesar 5 PD za pożegnanie się z Amrisem i Lyceną

- Bertrand 10 PD za docowaną rozmowę z Vivian

- Bertrand 10 PD za utargowanie dodanie Majo i Kary do wyprawy

- Bertrand 10 PD za zadowolenie z wizyty u Amazonek


Razem:


Carsten 170 + 20 = 190 PD

Cesar 460 + 15 = 475 PD

Bertrand 295 + 30 = 325 PD

Iolanda 75 + 0 = 75 PD


---




@Wszyscy




- To w tej turze minęła połowa dnia. Więc jest mniej więcej południe i środek dnia. Jest skwarno, zaduch i tną insekty, każdy też może sobie dopisać k6 pijawek w ekwipunku



@Carsten


- Przemarsz przez dżunglę był dość trudny. Ale w sumie nie działo się nic specjalnego. Skład wycieczki jest podobny do poprzedniego dnia tyle, że doszedł jeden elf - Talach. Jeden z żołnierzy z obstawy Amrisa.

- W południe zwiadowcy dotarli do miejsca gdzie rzeka ma ok 15-20 kroków szerokości. Więc nie tak szeroko. Możliwe, że dałoby się nawet przejść lub przepłynąć. Po drugiej stronie widać brzeg a nie jak do tej pory jakieś mokradła i namorzyny. Ino widać też sporego krokodyla

- Poza tym zwiadowcy znaleźli jakiś obóz. Wydeptana trawa, ślady po ogniskach no i jakiś świeży chyba grób z elfim hełmem na kiju. Takie hełmy miały elfy Ektheliona.

- W tej turze chciałbym wiedzieć co dalej by zamierzali zwiadowcy. Głównie na miejscu oraz plany na drugą połowę dnia. Zwłaszcza w sprawie elfiej oraz drogi powrotnej.


@Posłowie


- To jbc to Efcia ma L4 na tą i następną turę. Więc raczej Iolanda będzie na autopilocie.

- Co do wyjścia z wioski Amazonek to obyło się bez przeszkód. Ale sam marsz przez błoto i tropiki okazał się ciężki:

Carsten > śr.suk; no jakoś to poszło
Iolanda > remis; jakoś dam radę ale nie wiem jak długo
Cesar > ma.suk; udało się ale było ciężko!
Bertrand > remis; jakoś dam radę ale nie wiem jak długo
Zoja > śr.por; jest naprawdę ciężko


- Tym razem bez linków do rzutów bo coś kostnica się zbiesiła i nie wyświetla nawet starych linków do rzutów. Więc kulałem z czego innego.

- Co do samych posłów to w południe dotarli na polane przy strumyku. I jest okazja zrobić popas i odpocząć czy pogadać. Jak nie będzie przeszkód jest szansa, że do zmierzchu wycieczka wróci nad wodospad.

- W tej turze szykuje się raczej obozowa tura. Więc domyślnie wycieczka po największym skwarze wznawia marsz ku wodospadom. Chyba, że coś się zmieni w tej turze co pokrzyżuje te plany.



---


- I chyba tyle z mojej strony na tą turę. Jak o czymś zapomniałem to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline