Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2021, 04:27   #475
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Deadman Wonderland

Czyli Jak się Znęcać nad bohaterami albo shonen horror gore.
Naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Dla ułatwienia sobie roboty pojadę po zaletach i wadach.
Zalety: opening (rewelacyjny rock and roll), charaktery postaci w odcieniach szarości (tych chaotycznie złych niewielu , ciut, naprawdę), dużo krwi (co kto lubi), Shiro (bo tak).
Wady: wszechobecna psychoza i przemoc (co kto lubi), zawiązanie akcji (nikomu nie przyszło do głowy, że czternastolatek nie mógł wymordować całej swej klasy skoro żadnej broni u niego nie znaleziono?), "otwarte" zakończenie (jak boniedydy serial wyszedł w 2011 roku więc raczej nie doczekamy się drugiego sezonu), przegadane walki (Wioska ukryta w wiezieniu)...
Naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony znajda się pewnie tacy, ktorym spodoba sie sadystyczne znęcanie nad bohaterami i tańczący obłęd, ale ja mam takich klimatów dosyć na długo.
Oceny nie będzie.

Cheers
 
__________________
Myśląc nigdy nie doszedłem do żadnych wniosków.
Ale to nie powód by nie myśleć.
Zdrajca, obciąć mu jajca! Tchórz, wsadzić mu nóż! Kiep, pałą przez łeb!
Hejt? Kijem przez grzbiet.
Jaśmin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem